ISONEM® COUNTERTOP PAINT

ISONEM® COUNTERTOP PAINT

ISONEM COUNTERTOP PAINT je náter, ktorý poskytuje vysoký dekoratívny vzhľad s vysokým leskom a vynikajúcou rozťažnosťou, špeciálne navrhnutý pre ekonomickú obnovu kuchynských dosiek. Je to dvojzložkový výrobok s vysokou mierou fyzikálnej a chemickej odolnosti, mimoriadne odolný a neobsahuje žiadne škodlivé látky. Vďaka svojej samonasávacej a lakovanej štruktúre nevyžaduje ďalší základný lak. Je vodotesný, odolný voči mechanickému zaťaženiu a oderu, ľahko sa nanáša a čistí a je hygienický. – Je dekoratívny a poskytuje lesklý povrch. – Má fyzickú a mechanickú odolnosť, odolnosť proti treniu, nárazom a oderu. – Je ľahko čistiteľný a praktický. – Rýchle a ľahké použitie, jednoduchá údržba. – Neobsahuje žiadnu škodlivú látku, je hygienický.

VLASTNOSTI
· Je dekoratívny a poskytuje lesklý povrch.
· Má fyzickú a mechanickú odolnosť, odolnosť proti treniu, nárazom a oderu.
· Ľahko sa čistí a je praktický.
· Rýchle a ľahké použitie, jednoduchá údržba.
· Neobsahuje žiadne škodlivé látky, je hygienický.

OBLASTI POUŽITIA

– mramor, žula, porcelán, kremeň, drevo, betónové povrchy,
– Mokré podlahy, ako sú kuchyne a kúpeľne
– Laboratóriá, potravinársky, chemický, medicínsky atď

Príprava povrchu
Pre betónový povrch:
 Aplikačné povrchy musia byť zbavené všetkých druhov olejov, nečistôt, prachu a povrchových odpadov a musia byť suché a čisté. Nevyžaduje žiadnu aplikáciu základného náteru.

Príprava zmesi : ISONEM COUNTERTOP PAINT sa dodáva v sadách pripravených na použitie podľa miešacieho pomeru. Zmes by mala byť pripravená v takom množstve, aké je potrebné naniesť. Pred začatím sa uistite, či sú teploty materiálu medzi 15 a 25 ° C. Zložka A by sa mala miešať vo vhodnom miešadle 3 – 4 minúty bez toho, aby dochádzalo k vnikaniu vzduchu. Ďalej by sa mala celá zložka B naliať do zložky A a zabezpečiť, aby v zložke B nezostal žiadny materiál. A + B by sa mali miešať najmenej 3 minúty, kým sa nezíska homogénna zmes, a pripravená zmes sa má spotrebovať do 30 – 40 minút.

Spôsob nanášania : Zmes sa nanáša na pripravený povrch pomocou štetca alebo valčeka. Ak je požadovaná hrúbka, mala by sa druhá vrstva nanášať po zaschnutí povrchu prvej vrstvy. Doba tvrdého sušenia dosahuje 18 – 24 hodín. Plným vytvrdením a fyzikálnou a chemickou odolnosťou je za 7 dní.

SPOTREBA : 0,6 – 1,0 kg / m, 2-4 m2 / 1 sada 

BALENIE : sada 2 kg 

Skladovateľnosť : 24 mesiacov od dátumu výroby, ak sa skladuje v originálnych, neotvorených a nepoškodených obaloch.

Podmienky skladovania: Skladujte dobre uzatvorené na suchom a chladnom mieste mimo dosahu tepla a ohňa.