ISONEM®  PEELABLE PAINT

ISONEM®  PEELABLE PAINT

 

Odlupovateľný povrchový ochranný systém na vodnej báze

ISONEM PEELABLE PAINT sa môže použiť na rôzne lakované a nelakované vertikálne alebo naklonené povrchy na ochranu, alebo dočasné maskovacie účely. Výrobok je odlupovateľný povlak na báze vody, ktorý je dodávaný v bielej, priehľadnej alebo inej farbe. Produkt je možné použiť na lakovaných stenách, okenných a dverových rámoch, počas rekonštrukcie alebo maľovania, laminátových a parketových drevených podlahách, mramorových alebo žulových povrchoch, povrchoch pokrytých epoxidom, lodných povrchoch a čo viac, pre dočasnú alebo dlhodobú ochranu pred prachom, slnkom, vodou, vlhkosťou a koróziou.
VLASTNOSTI:
• Keďže výrobok je založený na vode, môže byť použitý na plastových a lakovaných povrchoch,
• Výrobok má širokú škálu využitia a je ľahko aplikovateľný,
• Ľahko odlupovateľný povlak je odolný voči rôznym farbám,
• Tixotropná vlastnosť zabraňuje kvapkaniu na zvislé plochy,
• Výrobok je založený na vode a preto nie je horľavý,
• Výrobok je priateľský voči zdraviu a životnému prostrediu,
• Produkt je ekonomický.
APLIKÁCIA:
Izolačný náter ISONEM PEELABLE PAINT je možné naniesť na povrch valčekom používaným pre štandardné farby na báze vody, alebo širokou jemnou kefou. Malo by sa dbať na to, aby množstvo použitého výrobku bolo dostatočné a hrúbka suchého povlaku bola aspoň 100 mikrónov. Ak je potrebná ochrana pred ťažkými podmienkami, druhá vrstva sa môže aplikovať 30 až 45 minút po prvej. Pri používaní sprejovej pištole, striekajte jeden náter vertikálne a jeden náter horizontálne, aby ste zabezpečili rovnomerné rozloženie. Zatvrdzovanie trvá 2 až 3 hodiny závisiac od vonkajších podmienok pri približne 25°C. Keďže výrobok je založený na vode, pri nižších teplotách doba zatvrdzovania môže byť dlhšia. Táto doba bude kratšia v ohrievaných oblastiach, alebo v miestach s dobrou cirkuláciou vzduchu. Keď už ochranný povrchový systém ISONEM PEELABLE PAINT nie je potrebný, môže byť povlak z rohu odtrhnutý.
SPOTREBA: 250-300 g/m² (na min. 100 mikrónovú hrúbku).
BALENIE: 10 kg PE vedro.
SKLADOVANIE: 12 mesiacov od dátumu výroby, ak sú uložené poriadne v uzavretých a nepoškodených pôvodne utesnených nádobách pri teplotách od +5°C do +35°C v suchých priestoroch. Chráňte pred nadmernou teplotou a mrazom.