ISONEM® HYBRID PLUS

ISONEM® HYBRID

 

HYBRID PLUS je dvojzložkový, práškový a kvapalný hybridný polymérový povlak, vodotesný povlak novej generácie s premosťovacou schopnosťou trhlín a chôdzou, vysoko odolný proti oderu. Je to produkt vhodný na použitie, pretože nie je ovplyvnený UV žiarením a slnečným žiarením, rýchlo zasychá a jeho spracovanie je jednoduché. Aplikuje sa natieraním, má vysokú elasticitu. Zakrýva kapilárne a zmrašťovacie trhliny na aplikovanom povrchu. Má vysokú priľnavosť. Betónová omietka, poter atď. Perfektne priľne k povrchom a časom sa nezdvíha. Je odolný voči vonkajším poveternostným podmienkam, mechanickým nárazom a oderu.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Hustota B Comp. (25 ° C, g / ml): 1,00 ± 0,10
PH (25 ° C): 7,0 – 9,0
Pevná látka B Comp. (% Hmotn.): 48 ± 2,0

MIESTA POUŽITIA:
Pozitívna izolácia stien a podláh,
Izolácia betónu, omietky a poteru,
Balkón, terasa, bazény,
Na mokrých miestach, sprchách a miestach podobných kúpeľom,
Na izoláciu terasy a strechy.

Príprava povrchu: Pred aplikáciou je potrebné povrchy očistiť od oleja, prachu, špiny atď. . Aplikačné povrchy musia byť čisté a vlhké. Ak sú na opravovanom povrchu miesta, segregácie alebo medzery, mali by byť vyplnené elastickou maltou ISONEM M 03. Ak existujú povrchy, ktoré budú mať problémy s priľnavosťou, ISONEM D 10 LATEX by mal byť opatrený základom na zvýšenie priľnavosti a aplikácia ISONEM HYBRID PLUS by sa mala aplikovať skôr, ako je povrch suchý.

Spôsob aplikácie: ISONEM HYBRID PLUS sa skladá z dvoch zložiek. Prvá časť je zložka tvorená práškovým polymérom a tvrdidlom a druhá zložka je tekutá zložka B pozostávajúca z farebného tekutého polyméru. Kvapalná zložka (zložka B) v hornom oddiele plastového vedra sa umiestni do samostatnej nádoby a prášková zložka (zložka A) sa pomaly vyleje na miešanú kvapalinu pomocou miešača. Zmieša sa bez zhlukov v zmesi a pripraví sa na použitie. Na konci miešania sa získa homogénna konzistenčná malta nanášaná štetcom. Pripravený produkt ISONEM HYBRID PLUS by mal byť nanesený na povrch v 3 vrstvách.

Proces aplikácie: Malo by sa to robiť homogénne a správne vo vrstvách, ktoré sú navzájom kolmé pomocou kefy. Medzi jednotlivými nátermi by sa mali počkať najmenej 4 hodiny a medzi jednotlivými nátermi nesmie byť viac ako 24 hodín. Aplikácia by nemala byť vykonávaná pri extrémnej horúčave alebo mraze, mala by sa vykonávať v ranných hodinách alebo večerných chladných podmienkach. Náradie použité na konci aplikácie sa musí očistiť vodou.

SPOTREBA: 2 – 3 kg / m² (3 vrstvy aplikácie) 8 – 12 m² / sada
FARBA: burgundská hnedá (po zaschnutí)
BALENIE: 24 kg sada plastového vedra , A zložka 16 kg prášková zložka (spodná časť) + B zložka 8 kg tekutá zložka (horná časť)
ŽIVOTNOSŤ: Skladuje sa v pôvodnom, neotvorenom a nepoškodenom obale 24 mesiacov od dátumu výroby.
PODMIENKY NA UCHOVÁVANIE: Uchovávajte na suchom a chladnom mieste.